top of page
hulla%25CC%2581m%2520nagy%2520zo%25CC%25

ÁLLÁSAJÁNLAT

DSCF8100.jpg

A Mischler Cukrászdába tapasztalattal rendelkező

CUKRÁSZT KERESÜNK!

Csapatunk bővítése érdekében keressük kollégánkat az Erkel utcai cukrászműhelyünkbe!

Amit kínálunk:

  • Pontos, korrekt fizetés

  • Hosszútávú munkalehetőség

  • Fiatalos csapat

  • Bejelentett főállású munkaviszony

  • Fejlődési lehetőség

Mire lesz szükséged?

  • Csapatszellemre

  • Megbízhatóságra

  • Együttműködési készségre

  • Kreativitásra

  • Szakmai elhivatottságra

Fizetés: megegyezés szerint

Munkavégzés helye: 7633 Pécs, Erkel Ferenc utca 8.

Honlapunk: www.mischlercukraszda.hu

Várjuk jelentkezésedet e-mailben a mischlercukraszda@gmail.com

e-mail címre küldött szakmai önéletrajzzal!

A Mischler Cukrászdákba tapasztalattal rendelkező

PULTOSOKAT KERESÜNK!

Legyél Te is a Mischler csapat tagja! Keressük PULTOS kollégáinkat a pécsi Erkel utcában és az Árkádban lévő cukrászdáinkba!

  • korábbi tapasztalatodra a vendéglátás területéről (kiemelten barista és pultos feladatkörben szerzett tapasztalatra)

  • alapszintű angol és/vagy német nyelvtudásodra, hogy külföldi vendégeink kiszolgálása is könnyedén menjen

  • vendégközpontú, udvarias és segítőkész hozzáállásra, hogy vásárlóink elégedetten térjenek vissza hozzánk

  • alkalmazkodó készségre és önállóságra, hogy csapatban és egyénileg is jól tudjál dolgozni

Feladataid:

  • vendégeink kiszolgálása, cukrásztermékeink és fagylaltjaink értékesítése

  • kávék, forró és hideg italok elkészítése

  • pénztárgép kezelése

  • vállalatirányítási rendszer kezelése

  • munkaterület tisztán tartása

Mire számíthatsz?

  • pezsgő, intenzív, jól felszerelt munkakörnyezet

  • fiatal, kedves, vidám csapat

  • hosszú távú munkalehetőség

  • heti 3-4 munkanap (rugalmas munkaidő beosztással)

  • pontos fizetés

Fizetés: megegyezés szerint (a fizetési igényt kérjük a jelentkezésben megjelölni)

Munkavégzés helye:

Mischler Cukrászda - 7633 Pécs, Erkel Ferenc utca 8.

Mischler Cakes/Mischler Bisztró (ÁRKÁD) - 7622 Pécs, Bajcsy-Zsilinszky u. 11/1.

bottom of page